Kanceláře v Praze 6,
Velflíkova ulice č. 4,6

Aktualizace 19.3.2007

Mimořádně pěkné kancelářské prostory jsou umístěny ve třípatrové budově na velmi dobrém místě v Praze 6, ve Velflíkově ulici, pouze 100 m od Vítězného náměstí a stanice METRA Dejvická. Budova je umístěna v bezprostředním sousedství s areálem technických vysokých škol. Je zde perfektní spojení do celé Prahy metrem i tramvajovou (resp. autobusovou) dopravou. Metrem trvá cesta do centra Prahy (Václavské náměstí) pouze 12 min. Cesta na letiště trvá 15 minut. Pouze 50 m od této budovy jsou velmi dobré a atraktivní restaurace vhodné pro jednání s Vašimi klienty. Jsou zde dobré podmínky pro parkování.
Mimo VUSTE-APIS sídlí v budově firmy zabývající se obchodními činnostmi, mezinárodní dopravou, službami v oblasti telekomunikací i informačními technologiemi. Je zde umístěno i notářství, čímž je velmi zjednodušeno např. ověřování nejrůznější obchodní dokumentace.
Ve vchodu do budovy je zřízena recepce, která uvádí Vaše klienty. V budově jsou instalována i příslušná zabezpečovací zařízení.
Nabízené kanceláře jsou situovány na jih a sever, mají ústřední vytápění a možnost vzájemného propojení ve větší celky.
Jsou zde k dispozici volné telefonní linky a okamžité připojení k INTERNETU (mimo telefonní připojení i prostřednictvím fy UPC, resp. Contactelu). Všechny kanceláře mají k dispozici i sociální zařízení a kuchyňky. Nabízené kancelářské prostory jsou vysloveně vhodné pro moderní firmu, vyžadující perfektní využití progresivních IT, dobré možnosti parkování a snadnou dostupnost letiště i obchodních nebo státních institucí nebo zastupitelstev.


Naše ceny jsou příznivé i pro menší firmy.

Kontakt : VUSTE-APIS, s.r.o., 160 00 Praha 6, Velflíkova 4
Jindřiška Ondrášková, správa majtku
tel.: 224 310 404 fax : 233 323 921
e_mail : ondraskova@vuste-apis.cz

Česky English