Správa podnikových znalostí. Platforma pro plné využití znalostního potenciálu firmy a zaměstnanců.

Znalostní portály

Naše řešení sjednotí vaše znalosti na jednom místě v internetovém portálu. Umožní vám přístup k veškeré uložené elektronické dokumentaci. Propojí znalosti ze všech vašich podnikových procesů do jediného systému, který je diferencovaně přístupný všem zaměstnancům vaší firmy.
Znalosti jsou dostupné z libovolného místa po internetu.
K propojení zaměstnanců nepotřebujete další aplikace. Vše jsme pro vás nachystali v cloudu, ve formě čerpání služby. Vysoce zabezpečené a konfigurovatelné prostředí.

Váš znalostní portál je vstup do světa znalostní samoučící se organizace

Zvýšení komunikace a inovativnosti

Sdílejte znalosti mezi zaměstnanci a organizací v globálním prostoru. Zvyšte tok znalostí mezi svými odborníky a spolupracujte na projektech na jednom místě.

Mobilita, zrychlení, náskok

Znalostní portál zajišťuje rychlý přístup ke všem důležitým informacím, jejich vyhodnocení a synergický efekt sdílení. Zisk náskoku před konkurencí okamžitou reakcí na změny.

Znalostní portál organizace

Portál znalostí je internetová aplikace, která představuje jediný bod přístupu ke znalostem organizace, integruje repozitáře znalostí, odborné adresáře, nástroje pro spolupráci a aplikace podporující znalosti.

DMS, Document management system, elektronické dokumenty, zahrnující vědeckotechnické informace, přehledy o produktech, zprávy o výzkumu, výsledky zkoušek, ...
PLM Životní cyklus produktu, Výstupy z CA- systémů, konstrukční dokumenty, technologické a výrobní informace o produktech, soubory CAD, CAM, NC programy,
ERP Enterprise Resource Planning, Informace z aplikací, kterými je organizace řízena. Znalostní portál podle potřeby integruje a interpretuje vybraná ekonomická data z účetnictví, z řízení výroby, z obchodu, z běžících projektů.


Tento portál znalostí je jediná platforma, která umožňuje organizacím řídit své formální učení a zároveň sdílet neformální znalosti na jednom místě.
Objevte znalosti uchované ve vaší organizaci s podporou intuice a kreativity.
Připojte se a spolupracujte s kolegy
Stimulujte živý tok znalostí prostřednictvím organizace. 
Efektivní distribuce znalostí, která je přístupná prostřednictvím více zařízení. 
Přístup přes desktop a mobil (SmartPhone, Tablet). 
Integruje se s existujícími podnikovými systémy. 
Plně konfigurovatelný a poskytovaný v zabezpečeném prostředí. cloud computing.

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more.

Sites made with Mobirise are 100% mobile-friendly according the latest Google Test and Google loves those websites (officially)!

Mobirise themes are based on Bootstrap 3 and Bootstrap 4 - most powerful mobile first framework. Now, even if you're not code-savvy, you can be a part of an exciting growing bootstrap community.

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more.


    SCHÉMA  ÚSPĚCHU  ZNALOSTNÍHO  PORTÁLU  V   UČÍCÍ  SE  ORGANIZACI

Cyklus učící se organizace

Nesnažte se své zaměstnance jen učit. Zaveďte je do světa znalostí, nechte je podílet se na jejich vzniku, zdokonalování a úspěchu.

Definice požadavku na nová řešení

Budujte a využívejte svou znalostní platformu jako základní informační nástroj růstu a připravte vaše nová řešení včas.

Vývoj, výroba, využití znalostí

Znásobte efektivitu a účinnost vašich realizačních procesů využitím  znalostí vaší organizace, vždy přístupných z portálu.

Ověřování a zkoušky

Udržte všechny výstupy svých projektů, funkčních zkoušek a testů v jednom přístupovém bodu portálu. Budou vám vždy k dispozici.

Realizace, provoz a služby

Získávejte, uložte a  využívejte znalosti o vašich zákaznících, o provozu svých produktů a o poskytovaných službách.

Zlepšování a učící se organizace

Umožněte, aby portál sloužil vašim zaměstnancům ke vzdělávání, k učení se, ke zlepšování a růstu. Získejte svůj portál znalostí ....

4 KROKY ZAVEDENÍ PORTÁLU ZNALOSTÍ

1. Okamžité užívání

Ihned po potvrzení objednávky vám bude zřízen přístup na váš znalostní portál na cloudu. Nepotřebujete žádné servery, nepotřebujete HW ani SW, jen přístup k internetu a webový prohlížeč. Okamžitě začnete pracovat.

2. Rychlé osvojení

První kroky při osvojení portálu uděláte pod pečlivým vedením našich konzultantů a specialistů. Naučíme vašeho zástupce vše o administraci vašich uživatelů portálu, o informační bezpečnosti.
V ceně za služby je zaškolení vašich uživatelů a stálá servisní podpora.

3. Přizpůsobení

Všechna nastavení jsou podporována uživatelskými číselníky, které umožňují maximální přizpůsobení uživatelů.

4. Maximální podpora

Poskytujeme konzultační podporu, která je zárukou správného nastavení a správného užívání portálu.

R E A L I Z O V A N É znalostní portály

Internetový portal znalostí abrasiv pro AWJ

Internetový portál technických znalostí o vačkových mechanismech

Znalostní internetový portál o těžbě pařezů

Zanechte vzkaz

Neváhejte nás kontaktovat

Jsme připraveni na spolupráci s vámi

Tel: +420 220 188 401
Email: vuste-apis@vuste-apis.cz

© Copyright 2023 VUSTE-APIS, s.r.o.